Opinie

Zobacz, co o naszej pracy mówią osoby i firmy, z którymi mamy, czy też mieliśmy przyjemność współpracować na przestrzeni ubiegłych lat. Zapoznaj się z opinią klientów Silesia Farm.

 • Współpraca z Silesia Farm to sama przyjemność! Doskonale funkcjonująca struktura wewnętrzna firmy przekłada się na świetny kontakt z pracownikami na każdym szczeblu, zadaniowość i dostarczanie wszystkich ustaleń zgodnie z terminami realizacji. Pomimo, że cały zespół jest niezwykle pomocny, fantastycznie sprawdza się przydział wyznaczonego opiekuna, co znacznie oszczędza czas. Nasza współpraca pomyślnie przebiega od lat. Polecam!

  — Apteka Brzozowa
 • Anita Grudzińska, kierownik ds. kluczowych klientów firmy, Grupa Sanofi

  Silesia Farm jest ważnym partnerem biznesowym dla Grupy Sanofi. Nasza współpraca trwa blisko dekadę! Mieliśmy więc okazję wzajemnie wypracować korzystne dla obu stron zasady współpracy, tworzyć wspólne cele i je realizować. Wszystko zawsze odbywało się na niezwykle profesjonalnym poziomie. Razem rozwijamy biznes ze wzajemnymi zrozumieniem stosując najlepsze rozwiązanie z możliwych. Lata naszej współpracy traktujemy jako czas bogaty w cenne doświadczenia i jednocześnie wstęp do kolejnego etapu biznesowej przygody. 

  — Anita Grudzińska, kierownik ds. kluczowych klientów firmy, Grupa Sanofi
 • Bardzo dobra współpraca, która trwa niezmiennie od wielu lat. Z jednej strony pełen profesjonalizm, a z drugiej fantastyczna atmosfera tworzona każdego dnia przez wyjątkowych ludzi z pasją. Wizyty biznesowe w Silesia Farm są zawsze miłym doświadczeniem obfitującym w produktywnie spędzony czas. 

  — Jacek Aleksander Żurawski, starszy menedżer regionalny działu OTC, Orifarm
 • Firma Gedeon Richter współpracuje z siecią Silesia Farm już niemal 10 lat. Nasza współpraca od samego początku układała się bardzo pozytywnie i zawsze odbywała się na bardzo profesjonalnym poziomie. Przy różnych zawirowaniach i zmianach na rynku farmaceutycznym zawsze mogliśmy polegać na rzetelności i szerokich kompetencjach pracowników firmy Silesia Farm.

  — Agata Jaworska, przedstawiciel farmaceutyczny, Gedeon Richter
 • Silesia Farm to bardzo wiarygodny i solidny partner biznesowy, z którym współpracujemy do dnia dzisiejszego od 2012 roku. Od samego początku współpraca ta głównie polegała na wzajemnym szacunku jak również na wielkiej elastyczności w kwestii rozwiązywania wszelkich problemów związanych z funkcjonowaniem rynku farmaceutycznego w Polsce. 

  — Jakub Bubula, kierownik ds. rynku aptecznego, Lekam

Strefa
wiedzy

Strefa wiedzy

contact

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!